Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Shehide

Është emri yt Shehide? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Said, Sead, Scott, Saeed, Sadat, Scotty, Scottie, Saadya
Vajza me tinguj të ngjashëm:Suad, Saida, Seda, Saadet, Shahadat, Sigita, Sadie, Sajda
Vlerësimi:
4.5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Ida
Emrat e vëllezërve:Habib, Muhamet, Gazmend, Ilir
Emrat e motrave:Adea, Miradie, Emine
Facebook:

+/- 60 Shehide's në Facebook. Pozicioni #257676
Kategoritë:Emrat me 7 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 7 shkronja
Komente nga ShehidePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Shehide? Voto për emrin tënd


Është emri yt Shehide? Voto për emrin tënd