Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Said

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Said.
Është emri yt Said? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:i lumtur
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Saida
Djem me tinguj të ngjashëm:Sead, Scott, Saeed, Sadat, Scotty, Scottie, Saadya, Saad
Vajza me tinguj të ngjashëm:Suad, Saida, Seda, Saadet, Shehide, Shahadat, Sigita, Sadie
Vlerësimi:
4.5/5
yje 71 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 48 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 48 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 44 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 61 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 60 vota
Pseudonime:Idi, Bike
Emrat e vëllezërve:Mivjol
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 30820 Said's në Facebook. Pozicioni #2391
Kategoritë:Emrat Arabisht - Emrat e shkurtër - Emrat me 1 rrokjen - Emrat me 4 shkronja - Emrat popullore maroken - Top 100 Swahilian emrat - Popullore francez emrat boy - Popullore Swahilian emrat boy - Emrat e bebeve djem me 1 rrokje - Emrat e bebeve djem me 4 shkronja
Komente nga Said


Said ( 18 vjeç) 2019-08-19
Me pelqen shum
Said ( 18 vjeç) 2019-08-19
Me pelqen shum

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Said? Voto për emrin tënd


Është emri yt Said? Voto për emrin tënd