Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Zaid

Është emri yt Zaid? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Saïd
Djem me tinguj të ngjashëm:Zeid, Zed, Zahid, Zad, Ziyaed, Zawadi, Zayd, Ziyadah
Vajza me tinguj të ngjashëm:Zaida, Zita, Zod, Zet, Zawati, Zato, Zade, Zadie
Vlerësimi:
4.5/5
yje 32 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 22 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 23 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 22 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 26 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 26 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 34215 Zaid's në Facebook. Pozicioni #2190
Kategoritë:Emrat Arabisht - Emrat e shkurtër - Emrat Top1000 amerikanë në 2004
Komente nga ZaidPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Zaid? Voto për emrin tënd


Është emri yt Zaid? Voto për emrin tënd