Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Zade

Është emri yt Zade? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Zeid, Zed, Zaid, Zahid, Zad, Ziyaed, Zawadi, Zayd
Vajza me tinguj të ngjashëm:Zaida, Zita, Zod, Zet, Zawati, Zato, Zadie, Zahida
Vlerësimi:
4.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 3 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Bleron, Bora
Facebook:

+/- 915 Zade's në Facebook. Pozicioni #36365
Kategoritë:Emrat me 1 rrokjen - Emrat me 4 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 4 shkronja
Komente nga Zade


Zade ( 10 vjeç) 2020-12-28
Unë jam krenare me emrin tim

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Zade? Voto për emrin tënd


Është emri yt Zade? Voto për emrin tënd