Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Zayd

Është emri yt Zayd? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Zaide
Djem me tinguj të ngjashëm:Zeid, Zed, Zaid, Zahid, Zad, Ziyaed, Zawadi, Ziyadah
Vajza me tinguj të ngjashëm:Zaida, Zita, Zod, Zet, Zawati, Zato, Zade, Zadie
Vlerësimi:
5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1695 Zayd's në Facebook. Pozicioni #23209
Kategoritë:Emrat e Afrikës - Emrat e shkurtër
Komente nga ZaydPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Zayd? Voto për emrin tënd


Është emri yt Zayd? Voto për emrin tënd