Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Zadie

Është emri yt Zadie? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Zeid, Zed, Zaid, Zahid, Zad, Ziyaed, Zawadi, Zayd
Vajza me tinguj të ngjashëm:Zaida, Zita, Zod, Zet, Zawati, Zato, Zade, Zahida
Vlerësimi:
5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 520 Zadie's në Facebook. Pozicioni #54708
Kategoritë:
Komente nga ZadiePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Zadie? Voto për emrin tënd


Është emri yt Zadie? Voto për emrin tënd