Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Zita

Është emri yt Zita? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Cita
Djem me tinguj të ngjashëm:Zeid, Zed, Zaid, Zahid, Zad, Ziyaed, Zawadi, Zayd
Vajza me tinguj të ngjashëm:Zaida, Zod, Zet, Zawati, Zato, Zade, Zadie, Zaheda
Vlerësimi:
4.5/5
yje 137 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 95 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 94 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 94 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 135 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 134 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10035 Zita's në Facebook. Pozicioni #5919
Kategoritë:Top 100 hungarez emrat - Top 100 lituanez emrat - Top 100 letonisht emrat - Popullore sllovak emrat vajzë - Popullore hungarez emrat vajzë - Popullore lituanez emrat vajzë - Popullore letonisht emrat vajzë
Komente nga ZitaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Zita? Voto për emrin tënd


Është emri yt Zita? Voto për emrin tënd