Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Zed

Është emri yt Zed? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Zevachiah
Djem me tinguj të ngjashëm:Zeid, Zaid, Zahid, Zad, Ziyaed, Zawadi, Zayd, Ziyadah
Vajza me tinguj të ngjashëm:Zaida, Zita, Zod, Zet, Zawati, Zato, Zade, Zadie
Vlerësimi:
4.5/5
yje 24 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 17 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 17 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 17 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 19 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 19 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 6670 Zed's në Facebook. Pozicioni #8141
Kategoritë:Emrat Hebreje - Emrat e shkurtër - Emrat Top1000 amerikanë në 1894
Komente nga ZedPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Zed? Voto për emrin tënd


Është emri yt Zed? Voto për emrin tënd