Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Scott

Është emri yt Scott? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Prescott. Scott Baio
Variante:Scottie, Scotty
Djem me tinguj të ngjashëm:Said, Sead, Sadat, Saeed, Scotty, Scottie, Saadya, Saad
Vajza me tinguj të ngjashëm:Suad, Saida, Seda, Saadet, Shehide, Shahadat, Sigita, Sadie
Vlerësimi:
4.5/5
yje 52 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 17 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 17 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 17 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 48 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 49 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1847830 Scott's në Facebook. Pozicioni #27
Kategoritë:Emrat skocez - Top 100 anglisht emrat - Popullore anglisht emrat boy - Popullore norvegjez emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1999
Komente nga ScottPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Scott? Voto për emrin tënd


Është emri yt Scott? Voto për emrin tënd