Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Scottie

Është emri yt Scottie? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Scott
Djem me tinguj të ngjashëm:Said, Sead, Scott, Sadat, Saeed, Scotty, Saadya, Saad
Vajza me tinguj të ngjashëm:Suad, Saida, Seda, Saadet, Shehide, Shahadat, Sigita, Sadie
Vlerësimi:
5/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 20835 Scottie's në Facebook. Pozicioni #3293
Kategoritë:Emrat skocez - Emrat Top1000 amerikanë në 1951
Komente nga ScottiePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Scottie? Voto për emrin tënd


Është emri yt Scottie? Voto për emrin tënd