Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Sadie

Është emri yt Sadie? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Said, Sead, Scott, Saeed, Sadat, Scotty, Scottie, Saadya
Vajza me tinguj të ngjashëm:Suad, Saida, Seda, Saadet, Shehide, Shahadat, Sigita, Sajda
Vlerësimi:
4.5/5
yje 22 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 12 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 11 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 19 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 19 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 56375 Sadie's në Facebook. Pozicioni #1510
Kategoritë:Emrat Spanjisht
Komente nga SadiePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Sadie? Voto për emrin tënd


Është emri yt Sadie? Voto për emrin tënd