Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Saida

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Saida.
Është emri yt Saida? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:i lumtur
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Said
Djem me tinguj të ngjashëm:Said, Sead, Scott, Saeed, Sadat, Scotty, Scottie, Saadya
Vajza me tinguj të ngjashëm:Suad, Seda, Saadet, Shehide, Shahadat, Sigita, Sadie, Sajda
Vlerësimi:
4.5/5
yje 81 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 49 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 49 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 49 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 73 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 72 vota
Pseudonime:Ida
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 6490 Saida's në Facebook. Pozicioni #8321
Kategoritë:Emrat me 5 shkronja - Top 100 lituanez emrat - Emrat popullore maroken - Popullore lituanez emrat vajzë - Popullore Swahilian emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 5 shkronja
Komente nga Saida


Saida ( 15 vjeç) 2017-12-03
Nuk ka rendesi emri por personi qe e mnan emrin.prsh un njeri i mir emer i mir ska ku te shkoje ndryshe

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Saida? Voto për emrin tënd


Është emri yt Saida? Voto për emrin tënd