Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Eronita

Është emri yt Eronita? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Errando, Ermid, Erwin Winata, Ernout, Ernando, Ermed, Erwinanto
Vajza me tinguj të ngjashëm:Erinda, Ernita, Ermita, Erandi, Ermete, Erineide, Eranthe, Ernawati
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nita
Emrat e vëllezërve:Arian
Emrat e motrave:Anea
Facebook:

+/- 20 Eronita's në Facebook. Pozicioni #630568
Kategoritë:Emrat me 7 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 7 shkronja
Komente nga EronitaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Eronita? Voto për emrin tënd


Është emri yt Eronita? Voto për emrin tënd