Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Erandi

Është emri yt Erandi? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Errando, Ermid, Erwin Winata, Ernout, Ernando, Ermed, Erwinanto
Vajza me tinguj të ngjashëm:Erinda, Ernita, Ermita, Ermete, Eranthe, Erineide, Ernawati, Eriantha
Vlerësimi:
5/5
yje 27 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 23 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 23 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 23 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 24 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 23 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1985 Erandi's në Facebook. Pozicioni #20670
Kategoritë:Emrat e bebeve djem me 6 shkronja
Komente nga ErandiPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Erandi? Voto për emrin tënd


Është emri yt Erandi? Voto për emrin tënd