Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Erinda

Është emri yt Erinda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Errando, Ermid, Erwin Winata, Ernout, Ernando, Ermed, Erwinanto, Ermond
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ernita, Ermita, Erandi, Ermete, Eranthe, Erineide, Ernawati, Eriantha
Vlerësimi:
4.5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 6 vota
Pseudonime:Rina, Rinda
Emrat e vëllezërve:Jo, Art, Hkvtnpiijubg, Eugen, Ervin
Emrat e motrave:Ska, Jo, Elma, Nuk Kam Moter
Facebook:

+/- 840 Erinda's në Facebook. Pozicioni #38825
Kategoritë:Emrat me 6 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 6 shkronja
Komente nga Erinda


Erinda 2017-11-06
Qka Dmth emri Erinda
Erinda ( 10 vjeç) 2019-09-19
Kosovare
Erinda ( 10 vjeç) 2019-09-19
Kosovare
Erinda 12 Vjeç 2020-05-08
Mua me pelqen emrim se eshte shume u veqnte
Erinda 12 Vjeç 2020-05-08
Mua me pelqen emrim se eshte shume u veqnte

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Erinda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Erinda? Voto për emrin tënd