Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Roland

Është emri yt Roland? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Roeland
Variante:Orlan, Orland, Orlin, Orlondo, Rolan
Djem me tinguj të ngjashëm:Rolando, Roeland, Rolland, Roelant, Rowland, Rilind, Ryland, Ruland
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rolanda, Rolande, Rollanda, Roelandia, Roellinde, Relinda, Rolinde, Relinde
Vlerësimi:
4.5/5
yje 151 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 98 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 97 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 96 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 140 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 139 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Ledion, Marsel
Emrat e motrave:Rrushe, Denada
Facebook:

+/- 114830 Roland's në Facebook. Pozicioni #853
Kategoritë:Emra gjermanë - Popullore arab emrat boy - Popullore rumun emrat boy - Popullore suedez emrat boy - Popullore sllovak emrat boy - Popullore italian emrat boy - Popullore hungarez emrat boy - Popullore holandez emrat boy - Popullore etiopian emrat boy - Popullore letonisht emrat boy
Komente nga RolandPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Roland? Voto për emrin tënd


Është emri yt Roland? Voto për emrin tënd