Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Marsel

Është emri yt Marsel? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Marie-Soleil, Marceli, Marcello, Marzel, Marcel, Miroslaw, Marshall, Marzell
Vajza me tinguj të ngjashëm:Marcela, Marisol, Marsela, Marsala, Markela, Marischla, Maricella, Marchella
Vlerësimi:
4.5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 8 vota
Pseudonime:Marsi, Celja, Gfgrd, Igy, Tgyr, Veseli, Vesel, Seli, Mars, Celi
Emrat e vëllezërve:Gesi, Okidl, Ydr, U5Elkyhg, Roland
Emrat e motrave:Rovena, Ela, Moci, Lkyt, Kei, Emi, Linda, Klea, Megan Dhe Grejs
Facebook:

+/- 2380 Marsel's në Facebook. Pozicioni #18067
Kategoritë:Emrat me 2 rrokjeve - Emrat me 6 shkronja - shpallë lehtë emrat boy - emrat Boy me më shumë vota - Popullore shqiptar emrat boy - Lehtë për të shpallë emrat - Emrat e bebeve djem me 2 rrokje - Emrat me vlerësim më të ulët - Emrat e bebeve djem me 6 shkronja - Vështirë për të kujtuar emrat
Komente nga Marsel


Marsel ( 19 vjeç) 2016-06-11
Besoj se emri me vjen nga planeti mars
Marsel ( 36 vjeç) 2018-12-08
Besoj se emrin Marsel vjen nga muaj Mars ose nga planeti mars
Marsel ( 36 vjeç) 2018-12-08
Besoj se emrin Marsel vjen nga muaj Mars ose nga planeti mars

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Marsel? Voto për emrin tënd


Është emri yt Marsel? Voto për emrin tënd