Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Markela

Është emri yt Markela? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Marie-Soleil, Marsel, Marceli, Marcello, Marzel, Marcel, Miroslaw, Marshall
Vajza me tinguj të ngjashëm:Marcela, Marisol, Marsela, Marsala, Marischla, Maricella, Marchella, Marsali
Vlerësimi:
3.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Kela, Engjell, Derkuce, Bebe, Marki
Emrat e vëllezërve:Klajdi, Kristi9, Fabjan, Leonardo
Emrat e motrave:Fjoralba
Facebook:

+/- 385 Markela's në Facebook. Pozicioni #68042
Kategoritë:Emrat me 7 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 7 shkronja
Komente nga Markela


Markela ( 16 vjeç) 2019-09-25
Sme pelqen

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Markela? Voto për emrin tënd


Është emri yt Markela? Voto për emrin tënd