Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Leonardo

Është emri yt Leonardo? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Leonhard
Djem me tinguj të ngjashëm:Leonard, Lenard, Lennart, Lennard, Leonhard, Linard, Lummert, Lamherto
Vajza me tinguj të ngjashëm:Leonarda, Lēnerte, Lenny Wiarti
Vlerësimi:
4.5/5
yje 211 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 161 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 159 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 158 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 200 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 200 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 74640 Leonardo's në Facebook. Pozicioni #1187
Kategoritë:Emrat Spanjisht - Emrat me 8 shkronja - Popullore Po emrat boy - Popullore arab emrat boy - Popullore rumun emrat boy - Popullore italian emrat boy - Popullore anglisht emrat boy - Popullore bulgarian emrat boy - Popullore spanjisht emrat boy - Emrat e bebeve djem me 4 rrokje
Komente nga LeonardoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Leonardo? Voto për emrin tënd


Është emri yt Leonardo? Voto për emrin tënd