Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Lennard

Është emri yt Lennard? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Leonhard
Djem me tinguj të ngjashëm:Leonard, Lenard, Lennart, Leonhard, Lummert, Linard, Lamherto, Lamorat
Vajza me tinguj të ngjashëm:Leonarda, Lēnerte, Lenny Wiarti
Vlerësimi:
4.5/5
yje 11 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 9 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2505 Lennard's në Facebook. Pozicioni #17380
Kategoritë:Emra gjermanë - Shumica emra të popullarizuara fëmijë në vitin 200
Komente nga LennardPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lennard? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lennard? Voto për emrin tënd