Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Elsa

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Elsa.
Është emri yt Elsa? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Zoti është betuar
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Elisabeth
Djem me tinguj të ngjashëm:Elias, Elis, Eliseo, Elijah, Elgio, Elesh, Eligio, Elisha
Vajza me tinguj të ngjashëm:Elisa, Eliza, Elza, Elga, Elise, Elissa, Elgia, Ellis
Vlerësimi:
5/5
yje 149 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 133 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 134 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 134 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 134 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 134 vota
Pseudonime:Jo, Ela, Esa, Esi, Eli, Elsushe, Elza, Els, Elca, Elisa, Elci, Elsi, Elsii, Po, Erza, Essa, Zejnepe, Rrushe, Trashe, Kaloj Më shumë pseudonime
Emrat e vëllezërve:Jo, Ersel, Leon, Diari, Elvis, Agron, Elton, Eduart, Nuk Kam Vëlla Binjak, Endrit, Eltion, Rinis, Qendrim, Ardit, Bashkim, Eroll, Ermal, Blend, Ardi, Flori, Geralsi, Nuk Kam Vëlla Bonjau, Mondial, Nuk Kam, Gerald, Ergys, Emral, Eliot, Edon, Enes Më shumë emra
Emrat e motrave:Jo, Elisa, Ilva, Eliza, Elda, Elsa, Klea, Erona, Reina, Suela, Helga, Dioma, Linda, Olta, Marta, Elvira, Eltina Gashi, Jonida, Marsilda, Aulona, Vlera, Elvana, Sara, Elmira, Alma, Alea, Ejona, Marinela, Dorina, Liza Më shumë emra
Facebook:

+/- 76220 Elsa's në Facebook. Pozicioni #1162
Kategoritë:Emrat skandinave - Top 100 fa emrat - Top 100 arab emrat - Top 100 turk emrat - Emrat me 2 rrokjeve - Emrat me 4 shkronja - Emrat përfundon në A - Top 100 shqiptar emrat - Top 100 indonezian emrat - Emrat me më shumë vota
Komente nga Elsa


Elsa ( 17 vjeç) 2016-02-16
Jo
Elsa 2016-04-16
Mendoj se eshte kot fare
Elsa ( 13 vjeç) 2016-04-28
Jo
Elsa ( 13 vjeç) 2016-04-28
Jo
Elsa ( 13 vjeç) 2016-04-28
Jo
Elsa ( 13 vjeç) 2016-05-05
Une jam shum e gezuar me emrin tim Elsa
Elsa ( 21 vjeç) 2016-06-13
Jo
Elsa ( 36 vjeç) 2016-06-28
Jo
Elsa ( 17 vjeç) 2016-07-06
nqan si te frozeni
shum i bukur
emer qe del nga elisaveta
emer i pershtacem me ty
Elizabeta ( 24 vjeç) 2016-07-18
Elsa emer i bukur
Elsa ( 21 vjeç) 2016-07-22
Eshte emer i mire
Elsa ( 21 vjeç) 2016-07-22
Eshte emer i mire
Elsa ( 21 vjeç) 2016-08-18
dua te di Kuptimin e emrit tim
Elsa ( 24 vjeç) 2016-08-18
Me pelqen shume emri im
Elsa ( 10 vjeç) 2016-10-05
Me pelqen shum po kuptimin se di
Elsa ( 29 vjeç) 2016-12-22
Kam emrin me te mrekullushm .
Elsa ( 17 vjeç) 2017-01-02
Jo
Elsa ( 19 vjeç) 2017-01-12
Jo
Elsa 2017-01-31
Une me emrin tim dua qe ta kuptoj se me kë dua te martohem
Elsa ( 16 vjeç) 2017-02-13
emri im eshte shume i bukur
Elsa Eshte Emër Modern Dhe Kam Shum Dēshir Ti A Kuptoj Kuptimin ( 4 vjeç) 2017-03-13
Elsa është një emër modern dhe shum i bukur unë kam shum dëshir tia mesoj kuptimin
Elsa 2017-04-07
Me pelqen shum
Elsa ( 36 vjeç) 2017-04-12
jo
Elsa ( 16 vjeç) 2017-06-17
Emri Im me pelqen sepse eshte shum i bukur dhe dua tja gjej kuptimin
Elsa ( 12 vjeç) 2017-10-20
Jo
Elsa ( 17 vjeç) 2017-11-05
Eshte nje emer I bukur por dua tia di kuptimin
Elsa 2018-01-14
Une qe e kam emrin dalina qe kuptimi i tij eshte emer i moçem nuk e di se a është një emer i mirë e Albanitë a e ka domethonjen e mirë .
Elsa 2018-01-14
Une qe e kam emrin dalina qe kuptimi i tij eshte emer i moçem nuk e di se a është një emer i mirë e Albanitë a e ka domethonjen e mirë .
Elsa ( 32 vjeç) 2018-02-15
Emri im eshte emer Suedez dhe me pelqen shume
Elsa ( 15 vjeç) 2018-07-25
Ma ngatrrojn me emrin elza
Elsa ( 15 vjeç) 2018-07-25
Ma ngatrrojn me emrin elza
Elsa ( 13 vjeç) 2018-07-26
Jo nuk kam koment sepse emri im me pelqen shum dhe mendoj se nuk kam nevoje per koment
Elsa ( 33 vjeç) 2018-07-27
Jo
Elsa ( 23 vjeç) 2018-08-12
fakju
Elsa ( 14 vjeç) 2018-10-07
Dua te di domethenjen
Elsa ( 14 vjeç) 2018-10-07
Dua te di domethenjen
Elsa 2018-12-08
Ku ka me banu
Elsa ( 18 vjeç) 2018-12-25
dua te di per prejardhjen e emrit tim
Elsa ( 15 vjeç) 2019-01-31
Emer perfekt
Elsa ( 11 vjeç) 2019-02-16
Esht i shkurter
Elira ( 19 vjeç) 2019-02-20
Dua te di kuptimin e emrit tim
Elsard ( 14 vjeç) 2019-02-21
emri elsa shum i thjesht e i bukur
Elsa ( 18 vjeç) 2019-03-07
jo
Elsa ( 19 vjeç) 2019-03-15
E pelqej eshte modern
Elsa ( 14 vjeç) 2019-03-22
Mua shum me pelqen emri im nuk dua ta ndrroj asnjeher por dua kuptimin e emrit ta di
Elsa ( 20 vjeç) 2019-05-04
NO COMMENT
Elsa ( 3 vjeç) 2019-05-21
Thjesht me ka pelqyer
Elsa ( 2 vjeç) 2019-06-29
Jo thjesht perkthimi i mir
Elsa ( 19 vjeç) 2019-07-07
skam
Elsa ( 16 vjeç) 2019-07-28
Dua te di kuptimin
Elsa ( 19 vjeç) 2019-08-29
Me pelqen por jo shume
Elsa ( 19 vjeç) 2019-08-31
Me pelqen
Elsa ( 17 vjeç) 2019-12-03
Dua te di kuptimin e emrit tim
Elsa ( 42 vjeç) 2019-12-08
jo
Elsa ( 29 vjeç) 2019-12-22
Emri me i bukur qe kam degjuar.
Elsa 2020-02-15
Poo me
Pelqen shum
Elsa 2020-02-15
Poo me
Pelqen shum
Elsa ( 23 vjeç) 2020-03-29
Me pelqen emri im.
Elsa ( 24 vjeç) 2020-04-26
Jo
Elsa 2020-04-29
It is perfect
Jemi Ne Pritje Per Lindjen E Vajzes Dhe Kemi Qef Me Gezu Me Emrin. Elsa Qka Mendoni Ju!!! 2020-07-04
me pelqen
Elsa ( 14 vjeç) 2020-09-13
Jo
Elsa 2020-09-21
Jo
Elsa ( 14 vjeç) 2020-12-05
Me pelqen emri im shume pasi edhe po ta kthesh për së mbrapshti del emër turk;Asle

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Elsa? Voto për emrin tënd


Është emri yt Elsa? Voto për emrin tënd