Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Elga

Është emri yt Elga? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Elias, Elis, Eliseo, Elijah, Elgio, Elesh, Eligio, Elisha
Vajza me tinguj të ngjashëm:Elsa, Elisa, Eliza, Elza, Elise, Elissa, Elgia, Ellis
Vlerësimi:
4.5/5
yje 27 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 15 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 15 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 14 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 25 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 24 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1365 Elga's në Facebook. Pozicioni #27283
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore Catalonian emrat vajzë
Komente nga ElgaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Elga? Voto për emrin tënd


Është emri yt Elga? Voto për emrin tënd