Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Elisha

Është emri yt Elisha? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Elisa
Variante:Елисие
Djem me tinguj të ngjashëm:Elias, Elis, Eliseo, Elijah, Elgio, Elesh, Eligio, Elija
Vajza me tinguj të ngjashëm:Elsa, Elisa, Eliza, Elza, Elga, Elise, Elissa, Elgia
Vlerësimi:
5/5
yje 42 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 27 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 27 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 27 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 38 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 36 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 43005 Elisha's në Facebook. Pozicioni #1857
Kategoritë:Emrat Hebreje - Popullore Swahilian emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1924
Komente nga ElishaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Elisha? Voto për emrin tënd


Është emri yt Elisha? Voto për emrin tënd