Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Elijah

Është emri yt Elijah? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Elia
Variante:Alijah, Iliya, Ilyas, إلياس, Ηλιας, Ηλιου, Илија
Djem me tinguj të ngjashëm:Elias, Elis, Eliseo, Elgio, Elesh, Eligio, Elisha, Elija
Vajza me tinguj të ngjashëm:Elsa, Elisa, Eliza, Elza, Elga, Elise, Elissa, Elgia
Vlerësimi:
4.5/5
yje 114 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 76 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 76 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 76 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 95 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 95 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 73675 Elijah's në Facebook. Pozicioni #1195
Kategoritë:Emrat biblikë - Popullore portugalisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 2001
Komente nga ElijahPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Elijah? Voto për emrin tënd


Është emri yt Elijah? Voto për emrin tënd