Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Elja

Është emri yt Elja? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Elias, Elis, Eliseo, Elijah, Elgio, Elesh, Eligio, Elisha
Vajza me tinguj të ngjashëm:Elsa, Elisa, Eliza, Elza, Elga, Elise, Elissa, Elgia
Vlerësimi:
4/5
yje 15 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 9 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 9 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 9 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 14 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 14 vota
Pseudonime:Sy Blu, Bjonde, Ajle
Emrat e vëllezërve:Elio, Eli
Emrat e motrave:Eli
Facebook:

+/- 85 Elja's në Facebook. Pozicioni #206070
Kategoritë:Emrat me 4 shkronja - Popullore fund emrat boy - Emrat e bebeve vajza me 4 shkronja
Komente nga Elja


Elja ( 15 vjeç) 2017-06-17
me pelqen emri im ndihem mire me ate emer

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Elja? Voto për emrin tënd


Është emri yt Elja? Voto për emrin tënd