Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Erdi

Është emri yt Erdi? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ert, Erhart, Eward, Erhardt, Ewart, Erhard, Eweheorde, Eawart
Vajza me tinguj të ngjashëm:Erda, Erita, Erith, Eritia, Eartha, Eritha, Erytheia, Ertha
Vlerësimi:
4.5/5
yje 13 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 12 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 12 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 12 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 12 vota
Pseudonime:Jo, Erde, Po, Erdi, Erdo, Ergi, Erd
Emrat e vëllezërve:Jo, Eron, Adhurim, Erjon, Jo Skam, Liori, Anela, Diell, Erblin
Emrat e motrave:Mirada, Blinera, Qendresa, Era, Donjeta, Alma, Anela, Erona, Arlinda, Disara, Belina, Jo, Elja, Po Kam, Po, Elisa, Eliesa, Rinesa, Ebru, Anesa, Elmedina, Eralda
Facebook:

+/- 1440 Erdi's në Facebook. Pozicioni #26229
Kategoritë:Emrat me 4 shkronja
Komente nga Erdi


Erdi ( 21 vjeç) 2019-10-30
emri im eshte nje nder emrat me te mir
Erdi ( 13 vjeç) 2020-01-06
Pseodonimet e emrit tim
Erdi ( 6 vjeç) 2020-06-29
Po kam degjuar se ka kuptim te keq a esht e vertet
Erdi ( 15 vjeç) 2021-07-12
jo nuk kom

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Erdi? Voto për emrin tënd


Është emri yt Erdi? Voto për emrin tënd