Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Belina

Është emri yt Belina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Belia
Djem me tinguj të ngjashëm:Blin, Blaine, Blane, Blain, Blayne, Blaney, Blian, Bellamy
Vajza me tinguj të ngjashëm:Bleona, Bellini, Belèn, Blume, Bilen, B'elanna, Bellona, Bảo Linh
Vlerësimi:
4.5/5
yje 10 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 10 vota
Pseudonime:Jo, Belushe, Lina, Beli
Emrat e vëllezërve:Erdi
Emrat e motrave:Disara, Fjolla
Facebook:

+/- 1310 Belina's në Facebook. Pozicioni #28120
Kategoritë:Emra italiane - Emrat me 6 shkronja
Komente nga BelinaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Belina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Belina? Voto për emrin tënd