Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ema

Është emri yt Ema? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Enea, Eno, Ene, Ennio, Enno, Emo, Eme, Eneo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Eni, Ena, Emi, Emma, Enya, Enny, Emy, Emmy
Vlerësimi:
4.5/5
yje 218 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 141 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 141 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 141 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 203 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 201 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Anela, Alkida
Facebook:

+/- 23830 Ema's në Facebook. Pozicioni #2962
Kategoritë: - Emrat Spanjisht - Emrat me 3 shkronja - Top 100 slloven emrat - Top 100 sllovak emrat - Popullore çek emrat vajzë - Popullore rumun emrat vajzë - Popullore slloven emrat vajzë - Popullore sllovak emrat vajzë - Popullore lituanez emrat vajzë
Komente nga Ema


Ema ( 23 vjeç) 2017-03-20
Emri shum um pelqen sepse osht i leht dhe i shkurt ♡♡♡
Ema ( 23 vjeç) 2017-03-20
Emri shum um pelqen sepse osht i leht dhe i shkurt ♡♡♡

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ema? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ema? Voto për emrin tënd