Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Eneo

Është emri yt Eneo? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Enea, Eno, Ene, Ennio, Enno, Emo, Eme, Euan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Eni, Ena, Ema, Emi, Emma, Enya, Enny, Emy
Vlerësimi:
4.5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 4 vota
Pseudonime:Neo, Neush, Enea
Emrat e vëllezërve:Jo
Emrat e motrave:Jo, Sara, Anxhela
Facebook:

+/- 80 Eneo's në Facebook. Pozicioni #215407
Kategoritë:
Komente nga Eneo


Eneo ( 16 vjeç) 2020-03-19
Jo
Eneo ( 16 vjeç) 2020-03-19
Jo
Eneo ( 16 vjeç) 2020-03-19
Jo
Eneo ( 16 vjeç) 2020-03-19
Jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Eneo? Voto për emrin tënd


Është emri yt Eneo? Voto për emrin tënd