Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Enya

Është emri yt Enya? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Enea, Eno, Ene, Ennio, Enno, Emo, Eme, Eneo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Eni, Ena, Ema, Emi, Emma, Enny, Emy, Emmy
Vlerësimi:
4.5/5
yje 150 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 103 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 103 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 103 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 141 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 140 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2660 Enya's në Facebook. Pozicioni #16648
Kategoritë:Emrat irlandez - Popullore italian emrat vajzë
Komente nga EnyaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Enya? Voto për emrin tënd


Është emri yt Enya? Voto për emrin tënd