Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emma

Është emri yt Emma? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Emmeke, Emmeken, Emmett, Emmit, Emmitt
Djem me tinguj të ngjashëm:Enea, Eno, Ene, Ennio, Enno, Emo, Eme, Eneo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Eni, Ena, Ema, Emi, Enya, Enny, Emy, Emmy
Vlerësimi:
4.5/5
yje 1184 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 827 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 822 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 817 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 1130 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 1119 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 714295 Emma's në Facebook. Pozicioni #135
Kategoritë:Emrat Anglisht - Top 100 fund emrat - Top 100 danez emrat - Top 100 suedez emrat - Top 100 francez emrat - Top 100 sllovak emrat - Top 100 anglisht emrat - Top 100 holandez emrat - Top 100 norvegjez emrat - Emrat e Amerikës Latine
Komente nga EmmaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Emma? Voto për emrin tënd


Është emri yt Emma? Voto për emrin tënd