Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Ene

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Ene.
Është emri yt Ene? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Shpatë
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Een, Eenstje, Eento, En, Enkina, Enkjen, Enna, Ennie, Enno, Enny, Enzo, Iensen, Ientsje
Djem me tinguj të ngjashëm:Enea, Eno, Ennio, Enno, Emo, Eme, Eneo, Euan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Eni, Ena, Ema, Emi, Emma, Enya, Enny, Emy
Vlerësimi:
4/5
yje 36 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 27 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 27 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 27 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 34 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 32 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3625 Ene's në Facebook. Pozicioni #13144
Kategoritë:Top 100 etiopian emrat - Popullore etiopian emrat vajzë
Komente nga EnePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ene? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ene? Voto për emrin tënd