Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emo

Është emri yt Emo? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Eme
Djem me tinguj të ngjashëm:Enea, Eno, Ene, Ennio, Enno, Eme, Eneo, Euan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Eni, Ena, Ema, Emi, Emma, Enya, Enny, Emy
Vlerësimi:
3.5/5
yje 129 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 34 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 34 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 34 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 49 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 50 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1440 Emo's në Facebook. Pozicioni #26230
Kategoritë:
Komente nga EmoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Emo? Voto për emrin tënd


Është emri yt Emo? Voto për emrin tënd