Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emine

Është emri yt Emine? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Enea, Eno, Ene, Ennio, Enno, Emo, Eme, Eneo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Eni, Ena, Ema, Emi, Emma, Enya, Enny, Emy
Vlerësimi:
4/5
yje 50 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 28 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 28 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 28 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 50 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 49 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Kushtrim, Shehide, Elsa, Shkurte, Arbesa
Facebook:

+/- 5090 Emine's në Facebook. Pozicioni #10085
Kategoritë:Popullore turk emrat vajzë - Popullore suedez emrat vajzë - Popullore bulgarian emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 5 shkronja
Komente nga EminePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Emine? Voto për emrin tënd


Është emri yt Emine? Voto për emrin tënd