Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Eme

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Eme.
Është emri yt Eme? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Shqiponjë
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Emeliet, Emina, Emke, Emme, Emo, Emy
Djem me tinguj të ngjashëm:Enea, Eno, Ene, Ennio, Enno, Emo, Eneo, Euan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Eni, Ena, Ema, Emi, Emma, Enya, Enny, Emy
Vlerësimi:
4.5/5
yje 11 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 9 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2880 Eme's në Facebook. Pozicioni #15698
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga EmePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Eme? Voto për emrin tënd


Është emri yt Eme? Voto për emrin tënd