Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Eni

Është emri yt Eni? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Enea, Eno, Ene, Ennio, Enno, Emo, Eme, Eneo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ena, Ema, Emi, Emma, Enya, Enny, Emy, Emmy
Vlerësimi:
4.5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 6 vota
Pseudonime:En, Neni, Enushi, Enush, Eni
Emrat e vëllezërve:Jo, Florenc, Ervin, -, Elis, Fábio, Bobi, Joni
Emrat e motrave:Enxhi, Jo, -, Silvi, Bora, Enea, Fjolla, Silva, Xhoana, Jonida
Facebook:

+/- 9710 Eni's në Facebook. Pozicioni #6066
Kategoritë:Emrat me 3 shkronja - Emrat e bebeve djem me 3 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 3 shkronja
Komente nga Eni


Eni ( 16 vjeç) 2017-09-02
Yll
Eni ( 19 vjeç) 2018-02-03
Mendoj se eshte emer vajzash
Eni ( 30 vjeç) 2020-01-22
si mund te jete emer femrash Eni kur mbaron me i dhe ne gjuhen Shqipe emrat qe mbarojn me i jan gjinia mashkullore dhe me a gjinia femerore????

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Eni? Voto për emrin tënd


Është emri yt Eni? Voto për emrin tënd