Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Viola

Është emri yt Viola? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Fiola, Violet, Violette
Djem me tinguj të ngjashëm:Val, Vail, Vel, Vale, Vil, Vali, Vayle, Vilho
Vajza me tinguj të ngjashëm:Velia, Vella, Vala, Vila, Vally, Valley, Vellay, Vaula
Vlerësimi:
4.5/5
yje 167 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 113 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 111 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 111 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 142 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 140 vota
Pseudonime:Lola
Emrat e vëllezërve:Orges, Valton
Emrat e motrave:Aurela, Valera, Elisa, Veronika
Facebook:

+/- 28200 Viola's në Facebook. Pozicioni #2590
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat me 5 shkronja - Popullore çek emrat vajzë - Popullore italian emrat vajzë - Popullore hungarez emrat vajzë - Emrat Top1000 amerikanë në 1899 - Emrat e bebeve vajza me 5 shkronja - Popullore gjermanisht emrat vajzë
Komente nga ViolaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Viola? Voto për emrin tënd


Është emri yt Viola? Voto për emrin tënd