Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Velia

Është emri yt Velia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Val, Vail, Vel, Vale, Vil, Vali, Vayle, Vilho
Vajza me tinguj të ngjashëm:Viola, Vella, Vala, Vila, Vally, Valley, Vellay, Vaula
Vlerësimi:
4.5/5
yje 42 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 20 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 21 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 20 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 38 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 38 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2875 Velia's në Facebook. Pozicioni #15705
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga VeliaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Velia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Velia? Voto për emrin tënd