Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Val

Është emri yt Val? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Valentinus
Djem me tinguj të ngjashëm:Vail, Vel, Vale, Vil, Vali, Vayle, Vilho, Ville
Vajza me tinguj të ngjashëm:Viola, Velia, Vella, Vala, Vila, Vally, Valley, Vellay
Vlerësimi:
4.5/5
yje 22 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 10 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 19 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 19 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 96900 Val's në Facebook. Pozicioni #971
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore slloven emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1942
Komente nga ValPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Val? Voto për emrin tënd


Është emri yt Val? Voto për emrin tënd