Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ville

Është emri yt Ville? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Val, Vail, Vel, Vale, Vil, Vali, Vayle, Vilho
Vajza me tinguj të ngjashëm:Viola, Velia, Vella, Vala, Vila, Vally, Valley, Vellay
Vlerësimi:
4.5/5
yje 42 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 35 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 34 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 33 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 40 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 40 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 7725 Ville's në Facebook. Pozicioni #7232
Kategoritë:Emra finlandeze - Top 100 fund emrat - Top 50 emrat finlandeze - Popullore fund emrat boy - Emrat suedeze 2010 Top 200 - Popullore sllovak emrat boy
Komente nga VillePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ville? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ville? Voto për emrin tënd