Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Vali

Është emri yt Vali? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Val, Vail, Vel, Vale, Vil, Vayle, Vilho, Ville
Vajza me tinguj të ngjashëm:Viola, Velia, Vella, Vala, Vila, Vally, Valley, Vellay
Vlerësimi:
4/5
yje 11 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 9 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 9 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 9 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 9 vota
Pseudonime:Jo
Emrat e vëllezërve:Shkembimi, Qendrimi, Mergimi, Demokrati
Emrat e motrave:Elona
Facebook:

+/- 5615 Vali's në Facebook. Pozicioni #9334
Kategoritë:Emra norvegjeze - Emrat e bebeve djem me 4 shkronja
Komente nga Vali


Vali ( 29 vjeç) 2017-01-15
Po du me dit prejardhjen e emrit

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Vali? Voto për emrin tënd


Është emri yt Vali? Voto për emrin tënd