Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Vale

Është emri yt Vale? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Val, Vail, Vel, Vil, Vali, Vayle, Vilho, Ville
Vajza me tinguj të ngjashëm:Viola, Velia, Vella, Vala, Vila, Vally, Valley, Vellay
Vlerësimi:
3.5/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5090 Vale's në Facebook. Pozicioni #10082
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga ValePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Vale? Voto për emrin tënd


Është emri yt Vale? Voto për emrin tënd