Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Lorent

Është emri yt Lorent? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Laurent, Laurente, Laurindo, Laurentiu, Loránd, Laiurenty, Lourant, Lóránd
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lorinda, Lourentia, Laurinda, Larunda, Laurentia, Larentia, Larinda, Lauranetta
Vlerësimi:
5/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 4 vota
Pseudonime:Lenti
Emrat e vëllezërve:Lavdim, Leart
Emrat e motrave:Lorena, Gabriela, Lorentina, Elmedina, Lorenta, Laureta
Facebook:

+/- 330 Lorent's në Facebook. Pozicioni #76155
Kategoritë:Emrat me 6 shkronja - Popullore shqiptar emrat boy - Emrat e bebeve djem me 6 shkronja
Komente nga Lorent


Lorent 2018-08-30
Vete ta di kuptimin

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lorent? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lorent? Voto për emrin tënd