Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Gabriela

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Gabriela.
Është emri yt Gabriela? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Perëndia është me ne
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Gabriël
Variante:Gabriell
Djem me tinguj të ngjashëm:Gabriel, Gibril, Gavril, Gebriella, Gabrieal, Gavriil, Gavrilo, Gavrail
Vajza me tinguj të ngjashëm:Gabriele, Gabriella, Gavriella, Gabrielle, Gabrielly, Gabryela, Gabrielli, Ghabriela
Vlerësimi:
5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 8 vota
Pseudonime:Bela, Gabi, Gabri, Lela, Ela, Gega ,, Gabri , Gabushi, Ff, Gaby, Nafta
Emrat e vëllezërve:Lorent, Vincenco, Jurgen
Emrat e motrave:Greta, Klaudia, Kristiana, Sara
Facebook:

+/- 116130 Gabriela's në Facebook. Pozicioni #841
Kategoritë:Emrat Hebreje - Top 100 çek emrat - Emrat me 4 rrokjeve - Emrat me 8 shkronja - Top 100 rumun emrat - Top 100 sllovak emrat - Emrat përfundon në A - Top 100 letonisht emrat - Top 100 polonisht emrat - Top 100 spanjisht emrat
Komente nga Gabriela


Gabriela ( 18 vjeç) 2017-01-09
Me petlqen do doja te dija edhe me shum per prejardhjen e emrit tim
Gabriela ( 18 vjeç) 2017-01-09
Me petlqen do doja te dija edhe me shum per prejardhjen e emrit tim

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gabriela? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gabriela? Voto për emrin tënd