Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Gabrieal

Është emri yt Gabrieal? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Gabriel, Gibril, Gavril, Gebriella, Gavriil, Gavrilo, Gavrail, Gavriel
Vajza me tinguj të ngjashëm:Gabriela, Gabriele, Gabriella, Gavriella, Gabrielle, Gabrielly, Gabryela, Gabrielli
Vlerësimi:
1/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 2/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 140 Gabrieal's në Facebook. Pozicioni #142603
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga GabriealPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gabrieal? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gabrieal? Voto për emrin tënd