Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Gabriele

Është emri yt Gabriele? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Gabriel
Djem me tinguj të ngjashëm:Gabriel, Gibril, Gavril, Gebriella, Gabrieal, Gavriil, Gavrilo, Gavrail
Vajza me tinguj të ngjashëm:Gabriela, Gabriella, Gavriella, Gabrielle, Gabrielly, Gabryela, Gabrielli, Ghabriela
Vlerësimi:
4.5/5
yje 87 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 61 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 61 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 61 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 85 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 83 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 14220 Gabriele's në Facebook. Pozicioni #4457
Kategoritë:Emra italiane - Emrat me 8 shkronja - Top 100 lituanez emrat - Popullore italian emrat boy - Popullore lituanez emrat boy - Popular emrat boy italiane 2008 - Popullore lituanez emrat vajzë - Emrat e bebeve djem me 8 shkronja - Popullore gjermanisht emrat vajzë
Komente nga Gabriele


Gabriele ( 3 vjeç) 2017-01-15
Flm

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gabriele? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gabriele? Voto për emrin tënd