Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Gabriella

Është emri yt Gabriella? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:the
Djem me tinguj të ngjashëm:Gabriel, Gibril, Gavril, Gebriella, Gabrieal, Gavriil, Gavrilo, Gavrail
Vajza me tinguj të ngjashëm:Gabriela, Gabriele, Gavriella, Gabrielle, Gabrielly, Gabryela, Gabrielli, Ghabriela
Vlerësimi:
4.5/5
yje 270 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 197 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 197 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 197 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 252 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 254 vota
Pseudonime:Gabushi
Emrat e vëllezërve:Vigert, Viron
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 57455 Gabriella's në Facebook. Pozicioni #1485
Kategoritë:Emra italiane - Emrat me 9 shkronja - Top 100 hungarez emrat - Popullore suedez emrat vajzë - Popullore hungarez emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 9 shkronja
Komente nga Gabriella


Gabriella ( 23 vjeç) 2016-10-21
Emer I vecante

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gabriella? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gabriella? Voto për emrin tënd