Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Gabrielle

Është emri yt Gabrielle? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:the
Djem me tinguj të ngjashëm:Gabriel, Gibril, Gavril, Gebriella, Gabrieal, Gavriil, Gavrilo, Gavrail
Vajza me tinguj të ngjashëm:Gabriela, Gabriele, Gabriella, Gavriella, Gabrielly, Gabryela, Gabrielli, Ghabriela
Vlerësimi:
4.5/5
yje 138 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 98 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 97 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 95 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 127 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 126 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 110035 Gabrielle's në Facebook. Pozicioni #879
Kategoritë:Emrat Hebreje - Popullore francez emrat vajzë - Popullore portugalisht emrat vajzë
Komente nga GabriellePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gabrielle? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gabrielle? Voto për emrin tënd