Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Gabrielly

Është emri yt Gabrielly? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Gabriel, Gibril, Gavril, Gebriella, Gabrieal, Gavriil, Gavrilo, Gavrail
Vajza me tinguj të ngjashëm:Gabriela, Gabriele, Gabriella, Gavriella, Gabrielle, Gabryela, Gabrielli, Ghabriela
Vlerësimi:
4.5/5
yje 74 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 68 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 66 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 67 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 72 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 71 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 130 Gabrielly's në Facebook. Pozicioni #150572
Kategoritë:Popullore portugalisht emrat vajzë
Komente nga GabriellyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gabrielly? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gabrielly? Voto për emrin tënd