Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Gabriel

Është emri yt Gabriel? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Gabirel, Gabrian, Gabriele, Gavrel, Gavriel, Gavriil, Jibril, Γαβριηλ, Гавриїл, גַאבְֿרֶעל, Gavri'el, Gavrail
Djem me tinguj të ngjashëm:Gibril, Gavril, Gebriella, Gabrieal, Gavriil, Gavrilo, Gavrail, Gavriel
Vajza me tinguj të ngjashëm:Gabriela, Gabriele, Gabriella, Gavriella, Gabrielle, Gabrielly, Gabryela, Gabrielli
Vlerësimi:
4.5/5
yje 401 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 325 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 323 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 323 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 385 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 380 vota
Pseudonime:Gabriele, Gapke, Gabri
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Risilda
Facebook:

+/- 301095 Gabriel's në Facebook. Pozicioni #374
Kategoritë:Emrat Spanjisht - Emrat me 7 shkronja - Popullore çek emrat boy - Popullore rumun emrat boy - Popullore danez emrat boy - Top 100 portugalisht emrat - Emrat suedeze 2010 Top 200 - Popullore suedez emrat boy - Popullore sllovak emrat boy - Popullore francez emrat boy
Komente nga GabrielPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gabriel? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gabriel? Voto për emrin tënd